Zažijte autentické italské chutě v Porto Vino

Rezervujte stůl
A group of people sitting at a table in an Italian restaurant in Prague, enjoying plates of food and glasses of Porto Vino.

Užijte si Itálii v Porto Vino!

Jsme nadšeni, že s vámi můžeme sdílet naši lásku k italské kuchyni. Naše malá milá restaurace se nachází v pulzujícím centru města Prahy a nabízí autentický italský gastronomický zážitek. Kombinujeme tradiční kulinářské postupy s moderním nádechem a jídlo párujeme s víny dle vašeho výběru nebo na naše doporučení.

Na nabídku našich vín jsme opravdu hrdí. Pečlivá selekce vín, vynikající servis, kuchyně otevřená do půlnoci, domácí atmosféra, zvýhodněná nabídka take-away vín i salámový a sýrový bar - to vše nám vydobylo zasloužené hodnocení 5 z 5 hvězdiček na Tripadvisoru.

Specializujeme se také na pořádání různých akcí, od intimních setkání po větší oslavy. Ať už jde o rodinnou večeři, firemní akci nebo událost dle vašich snů, uspokojíme všechny vaše smysly, za to ručíme...!

Děkujeme, že jste si vybrali Porto Vino, je to naše srdcovka, a my uděláme vše pro to, aby se Porto Vino stalo srdcovkou i pro vás...

Kontaktujte nás

Všechna vína si můžete vychutnat buď u nás v Porto Vino, nebo si je můžete odnést domů a užít si je u Vašeho oblíbeného filmu, s oblíbenou společností...

A pokud si přejete pokračovat v degustaci vína, které jste právě ochutnali v Porto Vino, take-away láhev si od nás odnesete se slevou 10%.

Polední menu

Menu: polévka a hlavní jídlo 199,- Kč

Menu na příští týden
Pondělí
Hráškový krém,rigatoni arrabiata
Úterý
Pórková polévka,pasta trapanese
Středa
Houbový krém,tagliatelle bolognese
Čtvrtek
Květákový krém,caesar salát
Pátek
Tomatová polévka,spaghetti carbonara

Rezervace

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.